XVIII NIEDZIELA ZWYKA

02.08.2020 r.

1. Trudno zaspokoi gd i uleczy cierpienie duszy zranionej grzechem, ktra nie pamita o Bogu i jest odczona od rda ycia, strcona w otcha samotnoci. Tego wanie godu i cierpienia naszych dusz Bg dotyka w Eucharystii. "Czemu wydajecie pienidze na to, co nie jest chlebem? (...) Posuchajcie mnie, a dusza wasza y bdzie". "Ja jestem chlebem ycia, kto do Mnie przychodzi, nie bdzie akn". Skorzystajmy z dzisiejszego zaproszenia.

2. W naszej wsplnocie parafialnej witamy ksidza Macieja Jzefowicza, ktry przez miesic sierpie bdzie zastpowa ks. proboszcza.

3. W nadchodzcym tygodniu w liturgii wspominamy nastpujcych witych: we wtorek 4 sierpnia przypada wspomnienie w. Jana Marii Vianneya patrona proboszczw, w sobot 8 sierpnia w. Dominika prezbitera.

4. W obecnym tygodniu we czwartek, 6 sierpnia, przeywamy wito Przemienienia Paskiego, a zarazem pierwszy czwartek miesica. Msza w. o godz. 17.00 i raniec w. w intencji powoa. 7 sierpnia przypada pierwszy pitek miesica. O godz. 17.00 wystawienie Najwitszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i okazja do spowiedzi. O godz. 17.30 Msza w. w jzyku polskim w intencji wynagrodzenia za grzechy.

5. Udajcym si na wypoczynek i urlopy pragniemy przypomnie, e w czasie wakacyjnym, nie moemy dyspensowa si od obecnoci na Mszy witej niedzielnej i od osobistej relacji z Panem Bogiem na modlitwie. Wszystkim yczymy radosnego i dobrego odpoczynku.

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzcych dni oraz szanownym Parafianom i Gociom, ktrzy przeywaj osobiste uroczystoci, ycz wraz z Siostrami Misjonarkami wszelkiego Boego bogosawiestwa.

ks. Krzysztof Grzelak TChr

Strona gwna