III NIEDZIELA WIELKANOCNA
18.04.2021 r.

1. Drodzy Parafianie, jest to take dla mnie, jak i sistr wielka rado, e po okresie cisych obostrze wynikajcych z pandemii, od dzisiejszej niedzieli moecie ju przyj do kocioa i uczestniczy osobicie we Mszach w. i naboestwach. Przywracamy niedzielny program naboestw: Msza w. w jz. wgierskim o g. 9.00, Msze w. w jz. polskim o g. 10.30 i o g. 18.00. Msza w. o g. 10.30 bdzie transmitowana na naszym kanale "Polska Parafia Budapeszt" na stronie "YouTube". Pewnym zmianom ulegnie program tygodniowy. W poniedziaek, wtorek i rod Msza w. bdzie o g. 7.30 w jz. wgierskim, natomiast we czwartek, pitek i sobot o g. 9.00 w jz. polskim i bdzie transmitowana na naszym kanale. Zmiany wynikaj z przedstawianych prb naszych parafian.

2. W najbliszy pitek, 23 kwietnia, przypada uroczysto w. Wojciecha, biskupa i mczennika, Gwnego Patrona Polski. Msza w. w tym dniu w intencji naszego Stowarzyszenia pod wezwaniem w. Wojciecha bdzie sprawowana o g. 9.00 i bdzie transmitowana. Na koniec Mszy w. bdzie bogosawiestwo relikwiami w. Wojciecha, ktre znajduje si w naszej wityni.

3. Na spowied wita nadal mona si umwi telefonicznie dzwonic pod numer +36303368868.

4. Nastpna niedziela to w liturgii Niedziela Dobrego Pasterza i wspomina bdziemy w. Marka Ewangelist.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzcych dni, a szczeglnie Wojciechom i Markom, skadamy serdeczne yczenia Boego bogosawiestwa i zdrowia.

ks. Krzysztof Grzelak TChr

Strona gwna